O nas

                    Witamy bardzo serdecznie koleżanki i kolegów hodowców.

            Nazywamy się Adam i Grzegorz Ziobrowscy mieszkamy w małej wiosce Lubzina koło Dębicy gdzie znajdują się nasze gołębniki.

            Przygodę z gołębiami zaczęliśmy zarówno Tata jak i Ja od młodych lat ale do PZHGP zapisaliśmy się dopiero w 2012r do Oddziału 0294 Rzeszów na loty gołębi młodych. W 2014r przenieśliśmy się do bliższego zamieszkania Oddziału  0419 Dębica. Lotowaliśmy tylko na lotach gołębi młodych do tej pory ze względu na brak czasu gdyż ja(Grzegorz) przez parę lat wyjeżdżałem za granicę a tata pracuje i niema tyle czasu by lotować gołębiami starymi. Lecz w 2017r zaczniemy lotować  gołębiami starymi gdyż już na stałe się osiedliłem w kraju gdzie również pracuje. Obecnie lotujemy i należymy do Oddziału Dębica , Sekcja Ropczyce gdzie od pierwszego roku lotowania  już małe sukcesy były i są. Oddział  Dębica liczy obecnie ok 100 hodowców. Oddział  0419 Dębica należy do Okręgu Rzeszów który liczy ponad 1000 hodowców i Regionu IV KRAKÓW.  

             Hodowla nasz oparta jest na gołębiach z Anglii, Dani, Niemiec które osobiście sam nabywałem i przywoziłem. Nasze hobby  to nasza druga praca w którą wkładamy dużo serca i miłości jak również w rodzinę gdyż ona jest najważniejsza.   

            Muszę tu nadmienić  także o moim przyjacielu Kamilu Cyzio z którym się poznałem będąc w Anglii i który obecnie otworzył sklep dla gołębi i ptaków egzotycznych o nazwie         http://www.dobry-lot.pl/     do którego serdecznie zapraszam.

My obecnie zaopatrujemy się w jego sklepie we wszystko co nam potrzebne do hodowli.

            Na końcu naszego opisu chciałem wyróżnić postać mojego Taty Adama który w mojej hodowli i życiu osobistym bardzo mnie wspiera i pomaga. To właśnie tata nauczył mnie jak rozpoznać dobrego gołębia do lotu czy rozpłodu za co mu bardzo dziękuje gdyż zjadł na tym już przysłowiowe zęby gdyż ma już 60 lat.

 

 

                                                                                     Z Poważaniem

                                                                  Adam Grzegorz Ziobrowscy

                                                                                     Dobry Lot !!!!!!